Každý problém má své řešení. My řešení vhodné pro Vás umíme nalézt !

Q

Firmy na prodej

Nabídka živých firem k prodeji

Adresa kanceláří

Těšínská 64,746 01 Opava
Kurzova 2222/16, 155 00 Praha

Kdy tu jsme ?

Pon – Sob : 8:00 – 18:00
Neděle +420 704 420 177

a

Co jsou a jak fungují virtuální kanceláře

autor: | Srp 14, 2020 | Virtuální sídlo

Co jsou a jak fungují virtuální kanceláře

Podle platných zákonů musí mít každá firma sídlo neboli adresu, kde je zapsána v obchodním rejstříku. Právě takovou adresu vám nabízí virtuální kancelář. Nemusíte investovat do novostavby ani pronájmu, stačí si vybrat jednu z nabízených adres a v tomto sídle si virtuální kancelář pronajmout.

Prakticky to vypadá tak, že sedíte v pohodlí svého domu nebo kavárny a vaše firma přitom funguje na dané adrese a to zcela v souladu se zákony České republiky. Štítek neboli cedulka s vaší firmou je umístěna na domě, kde si svou virtuální kancelář pronajímáte. Recepce za vás přebírá a třídí poštu a může vám ji dokonce přeposílat tam, kam si přejete. V případě udělení plné moci se takto postará i o zásilky určené přímo do vašich rukou. K dispozici máte i telefonní službu, případně osobní asistentku, která za vás zařizuje potřebnou administrativu. Virtuální sídlo firmy vám také nabízí možnost využít zasedací místnost pro potřeby vašeho jednání s klienty.

Virtuální kancelář – finanční úspora

Bezesporu největší výhodou virtuální kanceláře je velká finanční úspora. Například prestižní adresa sídla firmy na Praze 5 pro vás může znamenat snadnější jednání se zahraniční klientelou a získání větší důvěry u potencionálních klientů. Znavujete se také zbytečného stresu spojeného s údržbou vašich prostor, úklidem, vybavením kanceláří a podobně. To vše za vás dělá správce vaší virtuální kanceláře. Další důvod, proč sídlo společnosti přesunout na adresu virtuální firmy je touha dostat se pod správu více vytíženého finančního úřadu a tak se méně bát potencionálních kontrol, které jsou samy o sobě zdrojem velkého stresu pro podnikatele. V České republice se totiž míra vytíženosti finančních kontrol v závislosti na daném místě liší až dvacetinásobně.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli adresu, nezapomeňte, že naše služby virtuální kanceláře jsou tu pro vás.

Související příspěvky

Jaký je rozdíl mezi sídlem firmy a místem podnikání ?

Jaký je rozdíl mezi sídlem firmy a místem podnikání ?

Jaký je rozdíl mezi sídlem firmy a místem podnikání ?  Jaký je rozdíl mezi sídlem a místem podnikání ? Jednoduše řečeno, záleží na tom, zda jste soukromá osoba neboli živnostník (OSVČ) nebo právnická osoba neboli firma.   Jaký je rozdíl - Místo podnikání.  ...

Je virtuální sídlo společnosti legální ?

Je virtuální sídlo společnosti legální ?

Virtuální sídlo společnosti. Je virtuální sídlo společnosti legální ? Služba virtuální sídlo firmy je určena výhradně podnikatelům. V praxi to vypadá tak, že poskytovatel virtuální kanceláře pronajme svému zákazníkovi adresu, kterou může podnikatel následně nechat...