Pon-Sob, 8:00 – 17:00
poradna@poradenstvivkrizi.cz
+420 704 420 177

Co jsou a jak fungují virtuální kanceláře

Podle platných zákonů musí mít každá firma sídlo neboli adresu, kde je zapsána v obchodním rejstříku. Právě takovou adresu vám nabízí virtuální kancelář. Nemusíte investovat do novostavby ani pronájmu, stačí si vybrat jednu z nabízených adres a v tomto sídle si virtuální kancelář pronajmout.

Prakticky to vypadá tak, že sedíte v pohodlí svého domu nebo kavárny a vaše firma přitom funguje na dané adrese a to zcela v souladu se zákony České republiky. Štítek neboli cedulka s vaší firmou je umístěna na domě, kde si svou virtuální kancelář pronajímáte. Recepce za vás přebírá a třídí poštu a může vám ji dokonce přeposílat tam, kam si přejete. V případě udělení plné moci se takto postará i o zásilky určené přímo do vašich rukou. K dispozici máte i telefonní službu, případně osobní asistentku, která za vás zařizuje potřebnou administrativu. Virtuální sídlo firmy vám také nabízí možnost využít zasedací místnost pro potřeby vašeho jednání s klienty.

Virtuální kancelář – finanční úspora

Bezesporu největší výhodou virtuální kanceláře je velká finanční úspora. Například prestižní adresa sídla firmy na Praze 5 pro vás může znamenat snadnější jednání se zahraniční klientelou a získání větší důvěry u potencionálních klientů. Znavujete se také zbytečného stresu spojeného s údržbou vašich prostor, úklidem, vybavením kanceláří a podobně. To vše za vás dělá správce vaší virtuální kanceláře. Další důvod, proč sídlo společnosti přesunout na adresu virtuální firmy je touha dostat se pod správu více vytíženého finančního úřadu a tak se méně bát potencionálních kontrol, které jsou samy o sobě zdrojem velkého stresu pro podnikatele. V České republice se totiž míra vytíženosti finančních kontrol v závislosti na daném místě liší až dvacetinásobně.

Přečíst  Virtuální asistentka

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli adresu, nezapomeňte, že naše služby virtuální kanceláře jsou tu pro vás.

The Ultimate Addons For Elementor

Add a strong one liner supporting the heading above and giving users a reason to click on the button below.

Zanechte své telefonní číslo, zavoláme Vám a domluvíme si schůzku. Vše s maximální diskrétností,nezávazně a zdarma probereme osobně v některé z našich kanceláří, nebo v prostředí, které Vám bude vyhovovat.

Přihlaste se k odběru článku.

Připojte se k našemu seznamu adres a získejte nejnovější zprávy a novinky od našeho týmu.

Gratulujeme :-) Vaši adresu jsme zaregistrovali.

Sdílejte na sítích ...

Sdílejte tento příspěvek pro své přátele.